Wszystkie wpisy, których autorem jest root

Nowe okno otwarte od 1 maja przez cały miesiąc

CANAL+_DOKUMENT

Miło nam poinformować, iż uzyskaliśmy zgodę na odkodowanie kanału CANAL+ DOKUMENT dla wszystkich Abonentów, bez naliczania dodatkowych opłat licencyjnych.

📺 CANAL+ DOKUMENT to unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla osób szukających inspiracji, zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata. Twórcy odkrywają nieznane fakty, przedstawiają sensacyjne odkrycia, zabierają widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków Ziemi, pokazują ludzi, którzy podejmują niezwykłe wyzwania i realizują swoje marzenia.

📺 CANAL+ DOKUMENT emituje tylko premierowe filmy i serie dokumentalne, w tym polskie programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ DOKUMENT, których nie zobaczysz nigdzie indziej.

NAJSZYBSZY INTERNET W MIEŚCIE

Informujemy, że od 01.02.2020 dla najbardziej wymagających klientów wprowadziliśmy do naszej oferty nowy pakiet Internetu – D@NET ULTRA pozwalający pobierać dane z prędkością 100Mbit/s.

Przyspieszeniu uległy też pozostałe pakiety dla klientów znajdujących się w zasięgu naszej sieci światłowodowej.

NOWY PAKIET TV – LUZ HD

luz_hd

Bardzo miło nam poinformować, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy nowy pakiet telewizyjny – LUZ HD. Jest on dostępny w cenie 20,00zł brutto / miesiąc przy wykupieniu dekodera na własność lub 28,50 zł brutto / miesięcznie w przypadku dzierżawy dekodera.

KSW46

Najważniejszy rewanż w historii KSW na KSW 46!

Zobacz, jak niekwestionowana legenda sportów walki nad Wisłą oraz największa gwiazda MMA w Polsce Mamed Khalidov i mistrz kategorii półciężkiej, Tomasz Narkun wejdą do klatki po raz drugi, by zmierzyć się w niezapomnianym boju.

Czytaj dalej KSW46

NOWE KANAŁY

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o rozszerzeniu naszej oferty do 265 kanałów dostępnych w 4 pakietach podstawowych: KOMFORT HD, KOMFORT HD+, PRESTIŻ HD i MAX HD oraz w 11 pakietach dodatkowych. Oferta została wzbogacona o kanały sportowe m.in. Eleven Sports oraz naukowe – pakiet Polsat Viasat i inne. Dla najmłodszych widzów dodaliśmy m.in.: Boomerang i Cartoon Network. Naszą aktualną ofertę programową wraz z nowymi pakietami i cennikiem znajdziecie Państwo w zakładce TELEWIZJA.

Czytaj dalej NOWE KANAŁY

Prace serwisowe

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w nocy z 23 na 24 października 2018 r. (noc z wtorku na środę) i w nocy z 29 na 30 października 2018 r. (noc z poniedziałku na wtorek) planowane jest wykonanie prac serwisowych na sieci szkieletowej. Prace te mogą spowodować krótkotrwałe przerwy w działaniu usług w dniu 24.10.2018 w godzinach 00:01 – 06:00 i w dniu 30.10.2018 w godzinach 00:01 – 06:00.

Dołożymy wszelkich starań, aby rzeczywisty czas niedostępności usług był jak najkrótszy.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

KSW 45: The Return to Wembley

KSW_reklama_box

KSW powraca na Wembley!

Na KSW 45: The Return to Wembley do pierwszej obrony pasa stanie Philip de Fries, a jego rywalem będzie najdłużej panujący mistrz w historii tej dywizji, Karol Bedorf. Rękawice skrzyżują też nieobliczalny Popek Monster i pogromca Tomasza Oświecińskiego, Erko Jun. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu chorwacki “Robocop”, Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis.

Czytaj dalej KSW 45: The Return to Wembley