OFERTA

Dostawa usług internetowych.

Jesteśmy lokalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych. Specjalizujemy sie w sieciach komputerowych wykorzystujących technologie łączności przewodowej i bezprzewodowej w standardzie 802.11x . Szczególny nacisk kładziemy na budowę i obsługę sieci dostępu do Internetu, zwłaszcza w obszarach, gdzie inni dostawcy nie są w stanie zapewnić usługi. Zbudowana przez nas infrastruktura pozwala świadczyć usługę dostępu do sieci Internet w samej Białej Piskiej oraz w kilkunastu miejscowościach powiatu piskiego, a obszar ten stale się powiększa. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych i firm Oprócz standardu mamy też skalowalną i elastyczną ofertę uwzględniającą indywidualne wymagania Klienta oraz jego potrzeby.

Serwis informatyczny

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm i jednostek edukacyjnych oraz zagadnieniach bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do roli zarządzania zasobami oraz usługami informatycznymi przedsiębiorstwa. To nowoczesny sposób na profesjonalną i optymalną informatykę dostosowaną do potrzeb biznesu. Poprzez systematyczne zadania polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy przedsiębiorstwa. Nasza oferta jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów oraz podniesienie jakości działalności, ponieważ redukuje koszty związane z utrzymywaniem wewnętrznych działów wsparcia IT i co za tym idzie pozwala na skupienie większej uwagi na podstawowej działalności firmy.

Pogotowie komputerowe.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie instalacji, optymalizacji i zabezpieczenia dowolnych systemów operacyjnych posiadanych przez Klienta. W ciągu 24 godzin od odebrania sprzętu i oprogramowania (sterowniki, nośnik systemu) Klient otrzymuje od nas swój komputer z zainstalowanym systemem i wskazanym oprogramowaniem, poprawkami systemowymi i łatkami bezpieczeństwa. Wystarczy jeden telefon i Twój komputer znów ożyje !

Instalacja i budowa systemów nadzoru monitoringu i sieci komputerowych.

Świadczymy usługi w zakresie instalacji okablowania strukturalnego w firmach i mieszkaniach prywatnych. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę pod klucz – Klient określa nam swoje wymagania i potrzeby, zaś my zajmiemy się resztą. Instalacja i konserwacja zestawów do monitoringu. Instalujemy sprzęt monitorujący (kamery, terminale, rejestratory) w firmach i mieszkaniach prywatnych. Doradzamy jaki sprzęt najlepiej będzie nadawał się do zastosowania dla bieżącej potrzeby i wykonujemy usługę zgodnie z wymaganiami postawionymi przez Klienta.